Kikė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kikė:))
Pati mažiausia, jauniausia, smulkiausia šiuo metu mūsų globotinė labai saugiai įsitaisiusi prie kitos labai mažos globėjos vaidmenį atliekančios mergaičiukės:) Kikei telefonas dar nėra taip jau labai įdomu tai ji gali pamiegoti. Matyt jau gerai išsišėlusi:)
Kikė žavi apie 2,5 mėn. amžiaus katytė tarsi juoda, bet pakraščiuose kur balti pagražinimai tas juodumas turi pilką poplaukį, o kailiukas net negali sakyti, kad trumpas – jis toks vidutiniškas, katytė – trumpai papūkuota:)
Meilutė mažulytė po akie infekcijos vis dar gydoma – kasdien globėja lašina lašiukus, pasirodo klinikoje, vėl skiriama toliau vaistai, žodžiu, prižiūrima. Taip prižiūrima bus ir toliau kol reikės, kol taps aišku ar akytė jai visai pasveiks ar kažkoks ant akytės esantis darinukas pradings, bet namus nuolatinius Kikė jau ieškosi dabar. Kaip prižiūrima pas globėją, taip pat galėtų būti prižiūrima ir nuolatiniuose namuose. Nes šiaip ji labai judri, išdykusi, smagi, žaisminga, miela ir, matot, meili katytė, nors mažutė, bet greta net prie judraus vaiko prigulanti. Žodžiu, puiki kompanjonė.
Kai paaugs pasirūpinsim ir jos sterilizacija.
Dėl Kikės skambinti globėjai tel.: 862718372
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633