Kimsius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Išsileidau. Jau eidama link jo, prisegto prie būdytės, iš tolo pamačiau povyzą, akis ir išsileidau. Ar pamanėt, kad man patinka barzdoti/šiurkščiaplaukiai? Ne, tikrai ne. Man patinka aš myliu tai kas juose viduj, kas juose plaka ir pulsuoja, kas veržiasi išorėn ir viskas matosi iš akių ir povyzos.
Kimsius kol kas pusiau pasimetęs, tik pora dienų kaip čia tam kad sutiktų Jus, tuos, kurie priglausit ir nesiskirsit.
Jis linksmas šuniukas. Ir mielas. Labai.
Priėjau ir pritūpiau, o jis atsargiai priėjo ir… norėjau sakyti, kad mes apsikabinom:) Na, nebuvo tai taip kaip su žmogumi apsikabini, bet reikšmė ta pati – ramiai glosčiau pasmakriuką ir švelniai, tyliai kalbinau, o jis atsargiai, švelniai prisiglaudė man prie šono. Daugiau nei įmanoma pasakyti, taukšti, triukšmauti ir aiškinti įrodinėti. Pakanka to prigludimo. Tada apkabinau ir priglaudžiau, jis pasilypėjo kojytėmis ant kelių, pauostė veidą ir padėjo galvą ant kelių.
Ėjom pasivaikščiot ramiai, lėtai, jis dairėsi baugštokai į šonus, į pilną kiemą šunų, balsų ir kvapų. Po keleto dienų jau bus ramus, apsipras, supras ir leisis džiūgaut, praeis naujos vietos įtampa.
Kimsiui apie keturi metai, jis nedidukas, gal apie dešimt kg sveriantis, iki pusės blauzdų ūgio labai geras, tvarkingas, mielas, ramaus būdo šuniukas, gyvenęs kambaryje, dienomis buvo išvedamas būti lauke ant ilgos grandinėlės, vakare įsivedamas į namus.
Norim jam rasti namus kad gyventų kartu su žmogumi, kad galėtų glaustis ir miegoti prie šonų, kad jaustųsi saugus ir mylimas. Tik tiek. Labai nedaug. Norim tik tiek.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email