Kirmėliukas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
is turėjo gimti liūtuku, o gimė kačiuku. Bet, kaip sakoma, nuo savęs nepabėgsi – vistiek liūtukas išlenda:) Jau grožis katinuko! O jau išdykumas! Sbitkininkas, akytes apvalias pastatęs, ausiukus nuskliaudęs, ūsai pas jį trumpi, mažiau suuodžia matyt, bet jam dar geriau, jam ir be ūsų jau ojoj kiek visko nuveikt reikia tai sustiprinti kvapai gal netrukdo:) Trumpas, drūtas, pilviukas kaip arbūziukas, kailiukas trumputis, dar keičiasi spalva, aišku nebus toks nei juodas, nei nejuodas, aišku, kad pajuoduos, jau dabar kailiukas kalasi – ilgėja ir tamsėja.
O žinot apie kokį kalbu ir kokį rodau?Ogi, nepatikėsit – vieną iš Kirmėliukų! Buvusį rastą jį ir kitą katiniuką tokio baisaus stovio, jau pūt kitas buvo pradėjęs kur žaizda jam buvo atsivėrusi – abu musių kiaušiniais apdėti, kirminai išsiritę, jai aplipę, kiti dar besiritantys, dar kelios valandos būtų pradėję gyvus graužti ir garantuotai būtų sugraužę. Bet va, stebuklingai paimti paskutinę minutę ir stebuklingai pasveikę. Šits, Liūtas pas mus globos namuose, kitas sunkios būklės išvežtas operacijai, kuri praėjo sėkmingai, katiniukas irgi jau sveikas, jau abu nukirminti, vakcinuoti, abu pasiruošę į namus keliauti ir ten zbitkus krėsti:)
 
Kaip gera dėl jų!***
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633