Kirmėliukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu begaliniai begalinio meilumo ir mielumo ir žavesio katinukas. Kas su juo bendravęs kad ir kada, visi tai pasakytų – Kirmėliukas išskirtinio žavesio. Nuo mėnesio laiko pas mus, išlipęs iš visų sunkumų, perėjęs vandenį ir varines triūbas, būdu nepasikeitė – be galo mielas. Tik susitinka žvilgsniai ir atitopina, lipa prie veido, siekia letenėle per veidą tarsi prisitraukt bando arčiau, baksnoja snukeliu, liečiasi, trinasi – visai kaip mes žmonės išreiškiam meilę bučiuodami, taip ir jis tai moka. Meilybė. Ir ant kelių ateina, ir į glėbį, Draugystei skiria visą save.
Iš šono mėginau pagaut akimirkas kad pamatytumėt jo netipišką pabukintai užriestą nosiuką, plačius ūsiukus ir baltą vieną didelį ūsą-anteną. Balti letenėlių galiukai, visas juodas kaip angliukas su įdomiai žilgiu kailiuku ir tokios paties kaip kūnelis ilgio didžiausia uooooodega. Grožis, toks grožis ir meilybė begalinis.
 
Rytoj bus kastruojamas, dabar apie 5-6mėn, nors tiek nelabai duotum, sakyčiau kokių keturių, ne daugiau. Nėra smulkus, bet tvirtai, dailiai sudėtas.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633