Kirmėliukas1

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kur čia pasitraukus į šalį kad kai neš banga šitą mažą Kirmėliuką į naujus namus puolančių norėtojų tai nenuneštų kartu kaip šapą ne vietoje pamestą!
Nes Kirmėliukas tai ne tai, kad su kalėdine atributika net šviečia iš tolo, bet kad jo aura, jo būdas, jo bendravimas neša stipriau nei ta banga. Jis tiesiog prilimpantis savo bendravimu, savo linksmu be galo būdu, užpildančiu Jūsų rankas, pečius, ausis (taip, taip – jei jau lipa rankomis ant pečių tai būtinai ir ausis pasiekia, o ausys jam patinka, pati mačiau kando taip žaismingai ir mielai kad gali tik šypsotis nu, ypač kai ne tau kanda:)) ) Žodžiu, katinukas dūšiai, be galo!
Labai judrus, smalsus, visur esantis ir visa matantis, niekas pro jo apvaliai apvalias akytes, įstatytas apvaliai apvaliame veidukyje nepraslysta. Jis labai labai apvalus?meilus?mielas?O, taip!!!
 
Ir jis praėjęs viską, arba beveik viską kas įmanoma praeiti – mažutis buvo toks silpnas, vos prieš maždaug pusantro mėnesio, toks išsekęs, žaizdotas, apipultas musių, kurios pridėjo kiaušinėlių iš kurių jau po kelių valandų išsirito ir jį apipuolė… kirmėlės, jo žaizdą… dar pora valanų ir jo nebūtų likę, jis būtų tiesiog išgraužtas ir sugraužtas. Jis ir jo brolis Kirmėliukas2. Šiam, pirmajam, po to teko sudėtingą operaciją iškęsti, atlaikyti ir išgyventi. Ir, štai, jis išgyveno, ir ne tik kad išgyveno – jis žydi! Tvaska ir griauna visus įsivaizdavimus, kad mažiukas neatlaikys to, kad mažiukas – neišgyvens. Jis, štai:
 
Katinukas Donelaičio g. 10, Utena, Utenos veterinarijos klinikoje, galite dėl jo pasiskambinti tel.: 868678900, nueiti susipažinti kasdien nuo 9 iki 20val, o šeštadieniais – nuo 8 iki 16val.
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems, padėti susimokėti už Kirmėliuko operacijas, gydymą, vaistus, stacionarą, už ką likom skolingi klinikai:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633