Klaudis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kodėl gi ne?
Mąstau, o kodėl gi ne?Kodėl negalima tikėtis, kad jis ras namus?
 
Žinau, kad jei nebūtų JEI, apie kurį vėliau, Klaudis seniai būtų gyvenęs naujuose namuose ir gal net ne tik bendrine prasme, kad nuojuose-nuolatiniuose, bet ir ta, kad namas naujas, sklypas landšafto dizainerių suplanuotas ir apsodintas, akmenukai takiukais nauji, žodžiu, viskas nauja. Ir Klaudis būtų įsipaišęs kaip naujas. Nes katinas tai nuostabiai gražus – ilgo plauko mėlynas geltonomis akimis kai net nežinai kas labiau šviečia – akys ar kailio mėlynumas. Nes ne tik tai, ne tik išorė – pats katinas nuostabiai meilus, mielas, belen kaip bendraujantis, švelnus, iš akių norus spėjantis, stebuklus žadantis, tik gerumą paviršiun keliantis. Prilimpantis ir nepaleidžiantis.
 
Dabar apie JEI.
Kai prieš maždaug pusantrų metų Klaudis atvyko pas mus jam buvo įsisenėjusio sloga. Bet tai niekis, nes blogiau – testas rodė kačių leukemiją. Tada būna prastas imunitetas, nesigydo visokie tokie virusiniai dalykai. Be kita ko. Jei kas būtų jeigu būtų. Bet sloga apsigydė. Pasikartoja po kurio laiko, bet apsigydymui kol kas vis davėsi. Kaip kad dabar, matot, nosiukas šlapias, bet nėra labai baisiai kaip gali būti. Pačiaudo, bet apetitas geras, katinukas žvalus, labai bendraujantis, švelnus, mielas, nėra vangus, užsidaręs. Bet blogiausia, kad nežinai kiek taip bus, kaip ilgai bus gerai, kaip ilgai bus blogai, tiesiog negali žinoti labiau nei kad sąlyginai sveikam gyvūnui kaip kad būna – šiandien gerai ir galvoji taip bus visad, bet juk kas gyvas, tas niekada nežino kas po akimirkos.
Tai va, bet pasirodyti, Jums parodyti, kad gal kas nors ne dėl savęs, o dėl jo norės, kad ji tiek kiek galima pagyventų meilėje su žmogumi turėdamas progą su juo būti, kas pas jį labai ypatingai stipriai išreikšta – jam labai reikia žmogaus. Taigi, kas dėl jo?..
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email