Kupis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Čia visur Kupis. Dailus koks gali būti dailus ir dar truputį dailesnis.
Prieš pora mėnesių lindėjo ir nekrutėjo. Buvo baisu kvėptelėti, kad neišsiduoti, kad yra čia, nes pastebės, o tada baisu, nes prieis, o tada dar baisiau, nes pamatys jo baimę. Gyvūnas instinktyviai jaučia, t.y. žino – savo baimės gamtos vaiku esant negalima parodyti, tik drąsą. Todėl žmogaus bijantis katinas šnypščia. Ne iš piktumo. Bet geriausia gynyba – puolimas.
Taigi, Kupis ilgai bijojo bijojo, o tada, šiandien, pamačiau, kad jau nebijo. Žvilgsnis atlėgo, perbraukiau ranka per jo aksominį kailiuką. Jis pasitraukė. Dar ne šiandien leisis glostomas laisvai, bet jei kasdien pavyktų rasti laiko perbraukti jam per nugarytę… Jei jis būtų Kupis ne vienas iš trijų šimtų tada pavyktų. Dabar niekaip. Dabar reikia Jūsų išreikštos valios – Kupis būtų Jūsų pats mylimiausias, aišku, dėl išvaizdos irgi, kas be ko, dažniausiai renkamės/-tės pagal ją. Čia pasirinkus tuo pačiu principu bus gerai ne vien dėl išvaizdos – išskirtinio rašto, ratų apsukimų, išryškinimų ir vingių kaip karolių po visą kailiuką nugulant bangomis per krūtinę, bet ir dėl to, kad Kupis metinis, kad taps draugišku, meiliu ir bendraujančiu katinuku, jis smalsus, jis sparčiai besimokantis, jis tiesiog pavyzdingas studentas!:)
Kastruotas ir visa kita. Reikia žmonių iš tikrųjų žinančių, kad baikštus katinas parsineštas į namus savotiškai iš naujo pratinsis, tik žymiai žymiai sparčiau nei pas mus per tuos mėnesius, nes jaus jus greta visą laiką ir priims visa tarsi pagreitintai. Pripras, nežiūrint, kad pirmą mėnesį manysit, jog Jums nepasiseks. Jums pasiseks. Jei turit kantrybės ir suvokimą, tolerancijos ir noro.
Kupis. kastruotas ir visa kita, metinis katinukas nepaprasto grožio rašto kailiuku ir protingomis akimis.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email