Kutis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kutis. Nu mažuliukas bačkiukas sinjoriukas. Meilutis, mielas, lėtas, besiritantis, trepsintis, jei sugalvoja tai dar ką nors ir aploja neskubriai, tarsi kalbindamas. Trumpos kojytės, apvalutis stuomuo ir liemuo;) Gera su tokiu tiesiog eiti kai ir pats gal lėtas, ir Kutis tipena nei traukia, nei lupa, kartu pasikalbant mintyse, gal ir garsiai pats ką pasakysi, Kučio tai atsakymai aiškūs – jis pritaria, nesiginčys, nes jam visaip gerai.
Kučiui norisi jo paskutinius metus gyventi ramiai, neskubriai, apvirstant ant šoniuko jį pakasant, apeinant įprastus kelius, sugrįžtant ramiai miegoti ir dėl nieko galvos nesukti. Kaip ir jo šeimininkui-draugui, tiesiog mėgautis. Ateina saulės metas, ateina šviesa ir kartu su Kučiu ja džiaugtis metas. Jį išmaudysim arba Jūs jį išmaudysit jei mes nespėsim, dar pakalbėsim, pasitarsim patarsim ir išvažiuos Kutis į savo namus, ar ne?Nes yra daug žmonių, kurie ne vien apie save galvoja, kuriems patiks ir tiks Kutis su visais savo metais, gal dešimt, su kažkada po nelaimės viena priekine kojyte pasukta, matyt, laužta ir taip palikta, greičiausiai po avarijos, nutrepsės jau jis savo metus su tos traumos pasekme, jam tas netrukdo, tiesiog jau taip yra ir taip bus, šuniukui susitaikyti su tuo jau seniai susitaikyta.
Tai va, draugelis Jūsų babai;) Kaip čia mačiau vakar prie jaunučio, pusmetinio šuneliuko postu žmonės, nu matyt anūkai prirašę -„šuniukas babai!“ Nu, prašyčiau, žmonės! Babai ne pusmetinis šuniukas, o šuniukas kaip Kutis, pagal jėgas ir pagal galimybes. Palikim jaunus ir norinčius dūkti pagal jų amžių žmonių namuose augti, leiskim savo baboms ramiai gyvenimą gyventi, o ne kūdikius auginti;)
Taigi, Kutis protingiems ir supratingiems;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633