Labradoras Bartas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Gyvūnai visiškai priklausomi nuo mūsų, nuo mūsų „noriu/nenoriu“, „mano/nemano“. Kalti be kaltės, kad mes juos išmetam, jų atsisakom, neturim kur dėt mes ar mūsų nelikus mūsų artimieji, kurie rodos turėtų pasirūpinti mums buvusiais brangiais šeimos augintiniais, o žiūri, kaip atsikratyt, dar dažnai grasindami, kad užmigdys, t.y., nužudys, nes kur dėt kai trukdo…
Buvęs kambarinis, dabar jau lauke, nors, žinoma, puikiausias augintinis greta, prie šono, kambaryje, taip visų trokštamas labradoro mišrūnas. geras, protingas, draugiškas šuo, kuriam dabar reikia Jūsų gailesčio, užuojautos ir sprendimo – „kažkam tapo trukdžiu, bus mano draugas“ Tikiu, bus pats geriausias draugas, žmonių tikrų draugų paprastai labai retas kuris sutinka savo gyvenime. Nebent kam labai pasiseka. O gyvūnas sugeba būti besąlyginiu, geriausiu, ištikimiausiu, neišduodančiu draugu.
Linkiu, kad Jums pasisektų.
 
Tai Bartas, 7metų labradoro mišrūnas. Šiuo metu yra Širvintų miestelyje. Gyvenęs nuo mazžns namuose, nuosavame name, kai lauke būdavo šilta, visą dieną būdavo pririštas lauke. Kadangi nėra jauniklis, tai namų neverčia aukštyn kojomis, o lauke kai tik yra galimybė mėgsta palakstyti pievom. Yra vakcinuotas, sveikas. Ėda sausą maistą, mėsą, palepinamas skanukais. Maždaug 4 metus gyveno su katinu, labai gerai sutarė.
Dėl daugiau info kreiptis šiuo tel. 867493995