Labytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Turim dar vieną kol kas visišką bailiuką – mažutę, apie 7kg sveriančią jaunutę, vos virš metų Labytę. Šunytę, kuri paimta iš vienos įmonės teritorijos – priklydo, ten lakstė polaukinė, ten ir prisilakstė – atsivedė visą būrį šuneliukų, kurie ačiūdiev nebuvo palikti augti laukinukai, įmonės darbuotojai kreipėsi į gyvūnų mylėtojus ir šuneliai buvo sugaudyti, visiems rasti namai, Pagauta ir ši įsigąsdinusi mažylė, nepratusi prie žmogaus prisilietimų, gyvenusi atstumu ir tik ieškodama iš tolo kaip prasimaitinti. Žodžiu, čia būna liūdni variantai kai šuniukas būna užaugęs be žmogaus, be bendravimo. Jis tarsi užsidaręs savyje kartu su žinojimu, kad žmogus duoda maisto, pas jį jo reikia ieškoti, o visa kita iš žmogaus gali gauti tik,.. na, tikriausiai geriausiu atveju nieko negauti. Taip ir gyvena tokie baukštūs – stebi, stebi stebi. Kartais metus, o tada arba pratinasi prie žmogaus, arba gali ir nesipratinti tiek, kad būtų vedžiojami, neina į kontaktą tiek, kad taptų atsipalaidavusiais, vistiek jaučiasi įsitempę, susikaustę. Tokiems pratinti geriausi šeimose kur yra kitas šuniukas arba šuniukų, jie geriausiai mokosi bendravimo iš jų, taip pat ir su žmogumi.
 
Tai Labytei ieškomi namai?Nežinau, čia labai individualu, labai sunku rasti tokius atsidavusius gyvūnams ir pasiruošusius viskam. Įmanoma, žinau, kad įmanoma ir yra jau buvę ne kartą kai tokie psichologinių problemų turintys gyvūnai randa puikius namus, žmones, prisitaiko maksimaliai. Laukiam ir Labytei tokių.
 
Kol kas ją tik gali glostyti, apie išvedimą į lauką nėra kalbos – savo kojytėmis nevaikšto, o lauke turi vieną tikslą – pabėgti, bėgti, skuosti, lįsti į kampą, plyšį, žodžiu, tik bėgti ir slėptis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633