Lakišius

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Jai buvo leukemija, ji išėjo….
Būna katyčių su toookiais mielais kūdikiškais vedeliais kaip mažučio katiniuko, tai va, būtent tai prieš save ir matot – kūdikiškai dailutį, gražutį, žavų snukeliuką smulkų, dideliausiomis tokio gyvumo akimis, kurios neapsiblausia nei sekundei, nuolat pasiruošę būti budrios, smalsios, nalizuojančios ir perduodančios vaizdus į sumanias smegenėles – katytė labai guvi, judri, žvitrių judesiukų ir net užknisančio meilumo kaip lakišiaus, tiksliau, jo sėkla, juk žinot, kai prilimpa nors rodos prie jo net nesilietei, bandei išsilenkti užmatęs kely, bet vistiek įsisega ir krapštai krapštai, painioji iš medžiagos kaiptyč jam prisikabinti pagamintos. Tai ir katytė – auką užmato ir ji jau Jūsų, o Jūs jos. Auka ar draugas, kaip bepavadinsi:) Nu nepaprastai landi, meili, limpanti prie žmogaus, dalyvaujanti, viską matanti, viską ištyrinėjanti, visur pasižvalganti, nu žodžiu… Kiek jai metų paklausit?Nu kad nežinau, dantų tai ne fontanai kaip sakoma, yra, bet tikrai ne jauniklė, nors pagal judrumą, energiją tai sakytum metų ir baigta. Nu nežinau, gal Jums reikia bobulytei ar dieduliui pradžiuginti kompanijos tai Lakišius (katytė) būtų tam ideali. Miegotų, murktų, meilintųsi, peles išgaudytų (oi, ir vėl peles… gaila pelyčių:( ), pro langą varnas pagaudytų ir nuo palangės Jums viską papasakotų kas pro šalį eina, kas parvažiavo, kokia zosė su kokiu pranu praėjo ir pan ir t.t.
Pasaka be galo, o esmė, kad pagyvenusiai (pagal dantukus), bet jauniklei pagal elgesį katytei Lakišiui reikia namų. Sterilizuota.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633