Lordas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Lordui apie 5 metų amžiaus toks šaunuolis, taip gerai moka praustis ir nuprausti, galėtų pirtininkų dirbti ir toks darbui imlus, toks troškus (trokštantis darbo:)) ), toks bistras, mielas, meilus, kad net nereikia ir 3D, užtenka dvimačių nuotraukų – jose matosi smili ir šlapia nosytė norinti būtinai norinti Jūsų ranką paliesti, bakstelėti, pakviesti, pažaisti, prisiglausti ir pajusti žmogišką šilumą, pasidalinti ir likti dalintis, kad ir rytoj, ir poryt, ir visada ir tik su Jumis. Žodžiu, draugiškas ir noro dideliausio bendrauti.
Ačiū Lalezer Varbliauskienei už puikias foto, o Jums už tai, kad pamatysit, susmąstysit arba suprasit ir be mąstymų – tai Jūsų šuniukas, Lordas vardu, nedidukas, vos už taksą aukštėlesnis ir noru didžiausiu kaip visas Kaukazas;)
Šuneliukas nori namų ne prie jokio lenciūgo, nori į namus, kartu, kad nereikėtų šlapią nosytę į žolę nudūrus liūdnai galvelę nuleidus laukti ilgas dienas, ilgas valandas kol kieno nors delną savo nosiuku galės išuostyti, savo meile jame netelpančia dalintis. Lordas greta Anykščių, 862410686