Mailo

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nekalbėkim kodėl jį paliko, nesileiskim į diskusijas „Kaip taip galima?!“ Mes nesuprasim jų, jie nesupras mūsų, o Mailo gaus mažiau dėmesio namų ieškojimui. O galima visaip ir mes tuo įsitikinom tūkstančius kartų – galima baisiau, žiauriau ir t.t. Kiekvienas atvejis, žinoma, pačiausiai labiausiai nesuprantamiausias, nes… nu, nesuvokiama kaip gali palikti ką nors kam jau kartą pažadėjai.
O pažadam tą sekundę kai pažiūrim į akis ir sakom: „Kad ir kas bebūtų, kad ir kaip bebūtų, būsim kartu kol būsiu aš“
 
Tai va, Mailo – gal kokių 4-5 metų amžiaus, sveriantis gal kokius 8-10 kg, draugiškas, mielas tiems, kuriems patinka tokio tipo – judrūs, staigių judesiukų, bistri, smili, pastoviai veiksme šuniukai.
Pas mus buvo 2016 metų vėlų rudenį, po mėnesio rado namus… dviems su puse metų. Žinau, kad yra daugybė, kurie taip kaip save, taip vertina ir gyvūną, šeimos narį. Jei kraustosi iš namų nesako – Aha…tu vaikeli, naujuose namuose tilpsi, tave mudu su tete pasiimsim, dar gal pasiimsim ir sesutę, o trečią, brolį… hmmm…na, nežinau, tas jau gal netilps, tą mes jau gal kur nors paliksim…“ Juk nesakom taip?Nes vaikas šeimos narys. Tai kai ką nustebinsim – gyvūnas irgi šeimos narys.
Tai Mailo reikia namų, kuriuose jis bus šeimos narys.
Laukiam tokių, taip galvojančių.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633