Maja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Maja, beveik 6 metų amžiaus. Kambaryje auginama, kaip matom ir iš foto, turėjo galimybę ir kaime pabūti, laisvai, niekur nerovė laukais plevėsuodama plaukais.. hmm, t.y. ausytėmis, nes, matot, bavarų pėdsekio mišrūnė tai ausys jų pailgintos, stačios nesilaiko, vėjyje žaidžia:)
Na, ką, gyveno kambaryje, rami, santūri, tik lauke tai jau visiems šunims rodo, kad jų draugijos nenori, kad ji viena pati svarbiausia ir jai svarbus tik žmogus, kuriam ištikima, prieraiši, draugiška ir atsidavusi ir… ką čia kalbėti… Kad žmogus turėtų bent kiek šuniškų savybių nebūtų gyvūnų staiga pasidariusių nereikalingais. Šuo nepasakys, kad neturi tau vietos, jis susispaus, susisuks į kamuoliuką, priguls ant kelių, jei sveria 60 kg tai bent galvą ant kelių pasidės, vietos aplink atsiras ir gyvensit kartu ištikimai vienas kitą mylėdami.
Deja, mes esam žmonės su visomis duotomis savybėmis, vadinamomis žmogiškomis, viena kurių yra… na, žodžiu, dažniausiai rūpim vieni patys sau, atsakomybės, prieraišumo ir meilės nepatiriam kitas ir per visą savo gyvenimą. Arba tarpais. Kai tokie dalykai nemaišo:)
Jau prirašiau, o apie šunytę ką? Reikia pabendrauti, žinoti, kad žmonės jai dievai, gyvūnų kitų ne. Sterilizacija bus pasirūpinta, ieškomi namai namuose, viduje, jokių lauko būdyčių, pririšimų ir sargavimo užduočių. Kiekvienas šuo amtelia ar pasileidžia skalyt-praneša apie kažką naujo pasirodžiusio ir to gana. Taigi, visi jie saugo kai yra ką saugot, žmogiškąja prasme:)
Dėl Majos skambinkite tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: