Mamaitė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Mamų mama – Mamaitė. Biškį nereali kataitė. Pas ją mamoškas instinktas toks stiprus, kad išmaitino ir išaugino per vasarą mums ne vieną pamestinukų šeimą. Net jau būdama sterilizuota. Tiesiog įgimtas mamiškumas. Rami, nuosekli savo veiksmuose (prižiūrint kačiukus:) ), labai rūpestinga nesiblaškanti kai mažių armija klykauja, nes žino, kad vaikai yra vaikai, jie turi užaugti kol išmoksta nors kiek nurimti. Beje, labai pleputė – murkauja, kalba, su tyliais miauktelėjimais, bet bendrame kontekste jie nelabai išsiskiria, girdisi tik ištisinis mrmrmermrmr.
Na, ir įdomios išvaizdos – kaip nupiešta. Piešėjas užmiršo ausų galiukus dapiešti?Nea… čia jau vargšiškos buvusios gyvenimo sąlygos – ausų galiukai pamesti per šalčius. Žiauru, ar ne? Ir akys – kokios spalvos?Geltonos ar ryškiai rudos?Ot, spėkit, jos dar ir mainosi žiūrint iš kur šviesa krenta. Tai toks įdomus derinukas ta mūsų Mamaitė. Žmogui, beje, tokia pat rūpestinga ir jeigu Jūsų močiutė/diedukas nori draugės ir slaugytojos viename asmeny, tai Mamaitė būtent ta katė – ir namus prižiūrės, ir kiemą apeis ir nuo bobutės skreito nulips tik kai reiks peles pavaikyt.
Sterilizuota ir visa kita.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633