Margo

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Man sako „eisiu skaityt ką apie kates parašei“… o ką apie jas rašyt?Tik gerai arba nieko – jos minkštos, šiltos, švelnios aštriais nagučiais, smailais dantukais, kibiom kojytėm apkabinančios ir pucuojančios žaidimo siautuly pasisiūlius paglostyti pilvelį beveik kaip taisyklė dar šiltesnį ir minkštesnį nei ketera, šelmiškom akutėm kviečiančios ir tą pačią akimirką sprunkančios viliojančios vytis pasiduodant žaidimams kol jaunos ir raumenis lavinančios kasdieniais, tiksliau kasrytiniais ankstyvais ir kasvakariniais vėlyvais šėliojimais kaiptyč tada kai žmogus, tas nuobodus padaras, dar tik ruošiasi kilti į ankstyvus darbus arba besiruošiantis migti vis dar limpančius vokus bebandantis išlaikyti neužsiklijavus iki pasieks patalus. Tai čia vis jos, vis katės, kai jaunos ypač smagiai leidžiančios laiką tokiu laiku kai mums sąmonė dar tik bunda arba jau būna lūžusi.
Tai kam jaunutės, ne tas žodis, kad jaunutės, dar mažutės apvalutės, minkštutės, mielos, tankiu kailiuku ir šelmišku žvilgsniu katutės?
Lauke dar taip neseniai šalusi, vargusi ir slogavusi mažylė jau visai plačiai atvertomis nebeašarojančiomis akutėmis, atsikračiusi kirminų ir visa kita, tik kasdien dar ausytes nori/nenori duodanti išvalyti nuo buvusių ojojojerkučių. Tai va, visi vargai jau užmaršty, norim surasti jai gerus namus, jaukius, šiltus, tokius kaip ji pati.
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633