Markizetė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Markizetė. Nelabai jai patinka kitos katės, ypač kai kambaryje yra toks kaip Dusynas, kuris viesulus kelia, tai ji geriau pasišalina. Jos narvelis, galima sakyti, butas trečiame aukšte, su patogumais, kaip sakoma – virtuvė, miegamasis, WC, dušo nereikia, jis su katėmis visuomet kartu šiurkštaus, viską super duper nuplaunančio, net sušukuojančio liežuvėlio pavidalu. Tai ji tame bute su atvertomis durimis ir gyvena. Kas nori pas ją užeina. Pvz., Kvantas Kupeta, mačiau, užšoka patikrinti ar liko kas virtuvėje gal skanesnio valgyti pas Markizetę nei ten, apačioje, kur visiems bendras maitinimas. Markizetė nepuola muštis, pabamba ko tas iš anksto nepranešęs nosį kiša, bet toliau savo reikalais užsiima kad ir kokie jie būtų, neveja jauniklio lauk. Vadinasi, sugyvenanti ir su kitomis katėmis, tik jų gi skaičius turi kokias tai ribas turėt! Kambaryje jų jai per daug. Bet jei pas Jus namuose ne daugiau kaip trys tai ir gerai, jai tiks.
Kelių metų, jau ta, kuri daugiau miegos, nekvailios, sienų laipiodama nedraskys, bus Jums namų prižiūrėtoja, ramybės, šilumos keliams, malonumo rankoms glostant ir jos puikaus kailio švelnumą jaučiant skleidėja.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633