Markus ir Nika

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Jiems reikia surasti namus kartu. Nesvarbu, kad vienas kilmingas, dokumentus turintis grynaveislis britas, kita su visais pliusais, tik jie ant popieriaus neišvardinti. Jie visą laiką kartu – žaidžia, miega, vienas kitą beždžioniauja – ką vienas, tą ir kitas. Ir dažniausiai kelią rodo Nika – smalsi, santūriai drąsi, labai meili, visai nesibaiminanti svetimų, nejaučianti susikaustymo, nesikuklinanti ir nedvejojanti – einanti, pasitinkanti, apuostanti ir iškart draugaujanti. Markus seka iš paskos. Jis irgi santūrus, bet mielas, bendraujantis ir matyt jų gerumas eina iš vieno, nes jie abu vienis. Gėris katinukai. Negalima jų atskirti. Įsigijus vieną, kitas parsineštas į namus dėl pirmojo – kad būtų drauge smagiau gyventi. O reikia rasti namus naujus.
Abiems po šešis metus, abu kastruoti, tvarkingi, kailiai net papūstas vieno, brituko, o Nikos tokio švelnumo, net įsivaizduot neina nepalietus – kaip šilkas. Ir Nika, kaip ir Markus, katė didelė, ilga. Markus daugiau į apvalumą.
Protingi. Į lauką neina nors durys ir atviros – išeina ant laiptų, apsižiūri ir atgal. O čia abu labai gerai pozavo, nes man fotografuoti padėjo mano draugė Peta, šunelė. Tai visas dėmesys buvo skirtas jai. Nors baimės nesimatė, labiau susidomėjimas kitu keturkoju. Jei dar kiek pabuvus, tikriausiai būtų įsidrąsinę eiti apžiūrėti iš arčiau:)
861232962