Marmadukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Marmadukas. Šunelis aplankęs ne vienus namus, kiek mes žinom, nuo pernai metų, pirmiausiai pasirodęs prie Anykščių pakraštyje esančio viešbučio, tada patraukęs į šiaurę, o gal į pietus, bet, žodžiu, ėjęs ieškoti laimės. Kaip pasakose. Šliejosi viename kieme, nelabai tiko patiko, laikėsi kitame, grįždavo į vieną, išeidavo į kitą. Nebuvo vejamas, buvo maitinamas, bet nebuvo ir priglaustas, kaip dabar dažnas sako įšunintas, Tai kai nėra apsisprendimo „būsi mano šuneli, aš tavim pasirūpinsiu“ tai taip ir liko niekeno kol galiausiai pasiėmėm.
Būsi mūsų, šuneli, Marmaduku vadinsim, kol rasi savo žmones. Visada tikimės, kad jie ras Tave, o Tu sulauksi jų. Kaip ir visi.. Jauni, senesni, dideli, mažiukai, su akimis, be jų, bet didžiulėmis širdimis, iš meilės netelpančiomis tose mažose krūtinėse, kurie trokšta to paties kaip ir mes – dėmesio ir meilės.
Marmadukas pratinasi, mandriai sakant, socializuojasi/adaptuojasi prie mūsų bendruomenės – gerklingos, balsingos ir skleidžiančios stiprias bangas ne tik garsais.
Šunelis mažutis kudliukas, metų gal kokių 7-8, draugiškas ir su žmonėmis, ir su šunimis gerai sugyvenantis, ramus, prisitaikantis, protingas, nelendantis kur nereikia.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633