Mažutė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Mačiau ir rankose laikiau jau ne vieną tūkstantį kačiukų, bet vis dar nesuprantu kaip jie gali būti tokie mažuliukai bet su visais atributais kaip suaugę katės – kaip sumažinta kopija, keliolika kartų sumažinta katė:) Tokia sagutė, tokia mažutė, apvalia galvyte, apvalesnėmis nei kamuoliai akutėmis, mažuutėmis mažutėmis pėdytėmis ir tokio mielumo… jetus, kokio mielumo.
Akytės išsigandę, juk joms nurimti, o žvilgsniui sublizgėti reikia Jūsų. Kokia neteisybė, kad žmogus didelis, milžinas iš savo aukštybių nemato gyvūnų akių. Mato viską, išskyrus tai kas tikra. Gyvybės vertinamos kaip viskas vertinama, sveriama, perkama, įperku/neįperku, gausiu/negausiu, uždirbsiu, nusipirksiu, išvažiuosiu, pamatysiu, o nieko nepamato, vis tą pat. Save kaip vartotoją, bet vidaus net savo nežino.
Nes ji lakstė kaip ir jos broliai, kaip ir tūkstančiai mažų katyčių laksto dabar, o žmogus didis, jis žiūri iš aukšto. Visa kas žemai yra žemai. Nesvarbu.
Bet ar gali kas nors būti svarbiau. Net nededu klaustuko. Nesvarbu.
Ieško namų. Tiksliau, jai ieškom mes. Tikimės pamatyti ją Jūsų siunčiamose nuotraukose ramiu, atsipalaidavusiu žvilgsniu. Iš tikrųjų tai mums daugiau nieko ir nereikia – tik pamatyti ją tokią – ramią.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633