Mažylis

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Mažylis išėjo ir dėl jo skauda kaip dėl tūstančio kartu sudėjus, šuo išskirtines savo žvilgsniu ir meile ir gerumu ir va.. žiauriai gaila kad per visus retai teprieidavau paglostyt… skauda…
Dalinimasis – vertybė. Ne vien dėl to, kad neša naudą, net jei nekalbam apie materialinę, bet savaime pati nešanti gėrį – žinią. Tai dalinuosi apie Mažylį nei galvodama kad jis namus ras, nei ką… nors vilties, žinoma, turiu. Žinau, kad nors dauguma renkasi naudą (jaunystę, sargavimą, grožį išorinį-veisliškumą), tačiau, žinau, jau patyriau, kad žmonės visokie ir net yra tokių, kurie renkasi šilumą. Iš Mažylio sklinda tokia šiluma ir toks pozityvas, tokia gera energija. Iš nuotraukų to nepajusit, jei tik skirtumėt dėmesio keletą minučių, prieitumėt ir įsižiūrėtumėt vidum, tai pajustumėt. Tiesiog labai labai geras šuo. Gal net ne šuo. Na, šiuo metu, šiame gyvenime. Bet šiaip… Jis turi kažką tokio. Jis luošas kaip mes žmonės vadinam apibūdindami fizinę negalią, bet man tas nepriimtina, tas žiūrėjimas išorėj, jei žiūrėsim vidum nematysim jokio luošumo, jo šuniška siela sveikesnė už bet kurio mūsų išpuoselėtą kūną. Jo kažkada sulaužyta, bet likusi kabalduoti viena užpakalinė koja žiūrisi žmonėms „oi, kaip baisu, kabo“, bet iš tikrųjų jis nejaučia dėl to diskomforto, puikiai vaikšto, bėga, nejaučia skausmo, tai palikim šone „oi, kaip graudu“, nes tai jau visai nėra graudu. Žiūrėkim į Mažylį – kaip jis bendrauja, žiūri, liečiasi, priima mus visus, kad ir kokie esame. Jis toks šiltas. Nežinau kito žodžio.
Pasidalinau. Ar kam reikės šilumos? Ne, jei mums ji nesvarbi, jei vertinam tik jaunystę ir išorę. Bet pavydžiu kas turit sąlygas – namą ir pasikviesit Mažylį į vidų.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633