Medutė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Čia mano akys. Mano ta prasme, kad pamatau ir jei taip nuo pieniško šokolado su neskaldytais riešutais, viso iškart suvalgyto, nes negaliu atsilaikyt, burna apsąla, tai čia nuo šitų rudų akių – pamatau, ir širdis apsąla. O kad Medutė dar ir raina tai čia iš viso VOU! Silpnumas kojose atsiranda:)
Tai va, Medutė, apie kokių 5-6mėn. katytė. Jau sterilizuota ir visa kita padaryta. Glostoma, bet dar nelabai, jei gali pabėgti tai šita savo teise ir pasinaudoja – bėga ir pabėga ir negalima vaikytis, nes pradžioje bėgtų, kad pabėgt, o dar mėginant, apimtų ją panika ir mėgintų praskristi, na žinot, siena, palange, liūstra kokia jei pas Jus ne lempos įmontuotos į lubas, o senobiniai a la krištoliniai karuliai tilindžiuoja, tai jau, bėda, visi nutilindžiuotų žemės, gerai, kad ne su visa instaliacija:)
Nu bet kad ir gąsdinu žmones! Nekreipkit dėmesio – nėr pas Jus tų tokių karulių, tuo labiau ir nevaikysit katės iki savo ir jos pomėtės netekimo. Jūs tiesiog ją namuose pasileisit ir duosit laiko apsiprasti. Lai Jūs ramiai gyvenat kaip gyvenot, ir ji gyvens ramiai kol su Jumis susigyvens. Turi juk gyvūnas apsiprasti, jai ir kvapai, ir garsai, ir viskas bus nauja, nežinoma, netyrinėta. Ištyrinės ir taps Medutė kaip medus lipšni ir Jums saldi.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633