Medutė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Tokia diena, brangieji, toks vakaras ir TRA TA TA TAAA!Leiskite Jums pristatyti – Medutė!
 
Žinoma, baikšti:)) Jau pradedu linksmintis, su trupučiu savigailos, trupučiu apmaudo ir daug daug vilties ir tikėjimo – „šįkart pasiseks“ arba – „ta diena jau arti!“
 
Medutė pas mus… hmmm… paskaičiuokim – nuo… pakliuvo į spąstus (gaudyklę) praėjusios vasaros pradžioje, buvo apie trijų mėnesių amžiaus, tai dabar ji netoli metukų.
Apvalainutė, gražutė. Ir biškį ne tuo laiku jai nusisekė gimti ir pakliūti, nes atvykus buvo laukinukė, tada jau buvo prasidėjęs masinis katinukų rinkimo metas, buvo ikvaliai visokio plauko meilių mažylių ir Medutė užsiliko ir..nenoriu sakyt liko, nes aišku, dar ras namus.
Baikšti, ant rankų neimama, o jei paimsit sudraskys ir nesistebėkit, būtų keista jei išsigandusi nemėgintų pabėgti, o kai bėgi turėdamas išskėstus nagus tai kaip įmanoma neapdraskyti?Keista kai manoma, kad keista, jog apdraskė:)
Apsiaukit spec bėgimo batelius su adatėlėmis ir pamėginkit bėgti neišariant dirvos:) Tai tas pats.
Bet graži graži, ribuliuojančiu kailiuku ir rainių mėgėjams tarsi saldainiukas. Kai gyveno mažesnėje patalpoje, paglostyt gana lengva buvo, dabar jau dideliame kambaryje reikia užtikti kur nors įlindusią tik tada įmanoma glostyti, kitaip, matydama besiartinant ners į kampą. Tai va, dar vienas puikus egzempliorius pasirinkti:)
 
Aišku, kad sterilizuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633