Melsvas trumpo plauko

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Na, va, lavina… gražu, gražu ir dar gražiau.
Čia trijulė brolių – pūkotas pūkotas melsvas balsva kaklaskare, melsvas trumpo plauko baltą ūsą užsiraitęs ir juoda balta ryškiai ryšku. Visi trys vienas už kitą gražesni, puošnesni ir masinantys akis, traukiantys rankas panerti, kad pajusti ne tik grožį, bet ir švelnumą, minkštumą, visaapimančią šilumą užliejant.
Trijulei apie trys mėnesiai, jau kaip matote labai sparčiai socializuojasi, nes užteko poros dienų ir va jau ant rankų imam, o pagavus atrodė jetus kas per baikštumas! Bet čia greitai keičiasi tokie dalykai – viens, du, viena diena, antra diena ir jau apvalumą akių formose užleidžia migdolinis prisimerkimas – jau atsipalaiduoja katinukai.
Visi čipuoti, vakcinuoti, kai paūgės bus pasirūpinta jų sterilizacijomis. Žinokit, rašau broliai, bet iš tikrųjų tai net nesu tikra dėl jų lyties, o jau vėlai postinu, nėra ko pasiklausti, atmintį atšviežinti, primiršau (chi… jei iš viso žinojau, neatsimenu:)), jie plaukia, banguoja kaip marios – vis nauji, nauji, nauji… )teks priimti, kad jie broliai, o kai norėsit tai koks skirtumas ta lytis?Galų gale, ryt galima bus išsiaiškinti:)
Globojami namuose, dėl jų skambinti globėjai ir eiti, važiuoti žiūrėti ir imti, nes greitai ras namus, neužsibus šie melsviai.
Tel.: +37061870053

 

Čia trumpaplaukio melsviuko foto ir skelbimas:
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633