Mėlyna su rusvumais

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Gali ją paimti ir taip ir kitaip, ji sutinka, neprieštarauja, gero būdo ir gerai nusiteikusi. DIdelė, labai gražiai nuaugusi, minkšta, švelnučio trumpo plauko ir išskirtinai retai graži – visa mėlyna su rusvais patepimais šen ten ir balta pakakle, žodžiu, išsipusčius kaip reikiant!
Šiuo metu Rokiškyje, ieškomi jai namai nuolatiniai arba bent jau laikina globa, nes pasidovanoti tai ji netruks, tik foto gražių ir praeitų kaip peiliu per sviestą per Jūsų nusiteikimą „gal neimt dar?.. gal dar kokią kitą?.. “ ŠMAUKŠT BRAUKŠT ir jau imat, nes tikrai retai pasitaikančių spalvų ir dar meili gražuolė:)

Dėl katytės skambinkite tel.: 869886699 ir susitarsit dėl visų procedūrų, viskuo bus pagelbėta. Dar nenorim jos iškart vežt sterilizuot, nes visai panašu, kad ji jau sterilizuota, o kitaip kaip duot narkozę ir prapjaut pilvuką tai nėra būdų, tik kitas – tiesiog palaukt ir jei nerujos po pusės metų tai vadinasi tikrai sterilizuota. Tiesa, prie pieno liaukos mažą guziuką turi tai čia irgi stebėjimui – jei imtų didėti arba ją pasirodytų, jog vis dėl reikia sterilizuoti, tai tas ir būtų padaryta, viskas kartu, tuo neabejokit, imkit ir auginkitės katytę, nenorim jai dabar kelt stresą ir gadinti bereikalingais pjaustymais. Bet viskas susitarimo reikalas, taigi, nedvejokit, skambinkit.