Meška

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Meška. Vardas toks. Šuniukas kai buvo mažutis tai matyt buvo apvalutis, trumputėmis kojytėmis, krypavo kaip meškiukas rudnosiukas tai taip ir liko – kviesti jį vardu Meška, ei, Meška!
Meška liko vienužis ir laisvas po kaimą lakstyti, visas trobas pažinojo, jį pažinojo, bet kiek gali taip – nuo vieno pas kitą, nuo kito pas trečią? Reikia apsistoti kažkur… Gaila, kad ne kurioje vienoje iš tų trobų, bet mūsų draugijon didelion didelion kur vietos tarsi nedaug, bet vis pučiamės, pučiamės, vis eina nauji ir nauji… ech… Na, kaip sakoma, kur mažai vietos tai atsiranda, kur daug tai nėr ir baigta. Kadangi negalim pasakyt baigta eiliniam nabagui, tai va, Meška globoj ir tikimės, kad trumpos kojos ir apvalus stuomuo, storas kailis ir mielas būdas padės Meškai surasti šilumą nuolatiniuose namuose.
Įpratęs Meška, kaip jau sakiau, laisvai dienas leisti, bet, va, uždėjom antkaklį ir gerai, nesispyriačijo, vedžiojamas normaliai, o kadangi labai nori lauke būti, voljeras jam nėra mėgstama vieta, tai rišim lauke, prie būdos kad atkustų ir taptų geriau matomas ir surastų namus, kuriuose turėtų laisvės ir rišamas būtų ne grandinėmis, o dėmesiu, meile ir skaniu maistu.
Meška apie 8 metų amžiaus, apie 12-13kg sveriantis, iki pusės blauzdų nelabai siekiantis apvalukas šuniukas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633