Meškis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Sako, kad jo kilmė tokia – mama haskė, o tėvas nežinomas (sveria iki 20 kg). Aš manau, kad iš mamos tokiu atveju Meškis (kodėl meškis?:)Kažkaip įsivaizduočiau kudlotą:) Arba aš labai neturiu vaizduotės ir ji pas mane tik labai standartinė).. nukrypau, grįžtu – tokiu atveju Meškis viską paveldėjo iš tėvo, t.y. takso. Na, bent jau kažko į tą pusę.
Meškiui tik pusantrų metų, bet jį aprašo kaip nemėgstantį nei staigių judesių, nei vaikų, nei triukšmo, nei dviračių (nedaug šunų gali pasigirti jį mėgstantys, ypač jei šuo rišamas, jis iš prigimties nemėgs to, kas gali suktis ir lėkti:) Kad jis LABAI sargus ir kiemą saugo kaip savo akį. Saugo savo teritoriją, savo žaislus, labai mėgsta juos – visokius bele kokius kamuoliukus, butelius, skudurus, žodžiu, bet ką, su kuo smagu. Yra labai aktyvus, energingas.
Tai viskas pas jį gerai, ar ne?:) Ieško sau naujų namų. Na, tiksliau, jam ieškomi naujų namai, nes nemanau, kad jis pats to norėtų. Tiesiog, gyvenimas jam taip susiklostė, šeimininkams dėl savo energijos (bet jis juk jaunas!!!) jis netinkamas.
864765617