Mėta

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Kad girdėtųsi ilgas ilgas Mėtos murkimas, tiesiog nenutrūkstantis murkimas duetu su intensyvėjančiu letenėlių minkymu, stiprėjančia drąsa ne tik murkti, bet ir judėti reiškiant džiugesį, išsiliejant ramybe ir nusiraminimu – jau ramu ir bus tik ramiau.
Mėta mažutė žinot kokia buvo graži?P a s a k i š k a i. Baltutė ilgo paluko su tokiais švelniais pasteliniai potėpiais ant galvutės ir visa pasteliškai išpūsta uodegyte, Buvo angeliukas. Ir tikriausiai kažkas ją netgi saviškai mylėjo, bet po to atėjo juodas laikas kai pūkinė Mėta tapo niekieno ir tik laimė, kad buvo aplink žmonių, kurie jai davė maisto. Žmonių Mėta šalinosi, lauke neprisileido, iš atsargumo.
Kai pasigavom gaudykle ir užsidarę paglostėm tikėdamiesi, kad gal būt tai laukinukė, juk gaudyta su gaudykle, nėjo paimti rankomis, pamatėm iš pradžių išsigandusį, o paskui vis labiau atsipalaiduojantį ir švelnėjantį žvilgsnį. Mėta labai švelni, kukli ir besiriečianti pradžioje į kamuoliuką, bandanti apsisaugoti ir tik pajutusi, ilgą kaip ir jos murkimas glostymą, atsipalaiduoja ir net kelia galvytę. Labai švelni katytė Mėta. Iš vidaus dar labiau nei išoriškai jauti glostydamas kailiuką nelabai švarutį, bet greitai pasikeisiantį vos ras namus ir ras ramybę.
Labai švelnaus būdo, rami pūkutė Mėta. Gal 2, bet ne daugiau 3 metų amžiaus, sterilizuota pastelinio kailiuko katytė.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email