Migla

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Kaip migla. Kaip pati iš miglos ir rūko.
Migla. Pas mus gerai kailiai katėms auga, žinom kuo laistyt:)) Nebuvo nei tokia pūkuota, nei spalvos ne tokios meniškai išplaukę, o dabar kad išmiglojo, išbangavo, pastelė išsiliejo ir tame niūriame pliko mūro fone ant medinių kopėtinių lentynų karalienės vaidmeniui pasiruošusi. Net vaidinti nereikia. Kaiptyč Larf Lorren fotosesija – kuo labiau neįspūdingesnė aplinka tuo geriau modelis išryškėja.
Nepaprastai graži ilgaplaukių mėgėjams, o jie dar prie meno tai i iš viso.
O charakteris Miglos? Kitų kačių draugijos netrokšta užtat ant lentynėlės daugumą laiko ir praleidžia. Džiaugiamės, kad dabar jau nusileidžia į tualetą ir pavalgyt pas kitas, žemiškąsias kambario gyventojas.
Katytė suaugusi, laba rami, santūri, kaip persiškos katės savarankiška, vertinanti ramų buvimą, ateis pasiglaustyt tikrai, nes yra meili, bet į akis nelįs, prašys, kad gerbtumėt jos privatumą ir individualumą ir netampytumėt kada sumanę, gal net iš viso nenorės ant rankų, nors tai paaiškės po to pripras prie namų, prie Jūsų ir tada jau kartu nuspręsi kas ko norit ir kas ką gali vienas kitam duoti.
Stebuklas, kad šis stebuklas dar nerado savo norėtojo, bet šiandien gali įvykti jau kitas stebuklas ir Migla iškeliaus. Ar iškeliaus?

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…