Ministeris

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Na, nors dar vienas postas, dar akys degtukus įsistačius laikosi neužsimerkę, tai kol suluš, dar apie Ministerį – ryžą, bet ne ryškiai ir ne blankiai, o taip per vidurį ir su pašviesėjimais ir kailiukas nėra ilgas ar pusilgis, bet taip tarsi pasipūtęs biškiuką tai katinėlį puošnesniu daro, papučia jo ego ir Jūsų norus sukelia, o norai apie viena – Jūs ryžų katinukų mylėtojai! Tai Jums pamačius ryžą ir nukelia kiaušą, smegenys neapsaugotos ir tyli, veda širdis, o ji tik viena – OOoo! Ryžas!!
Tai va, o Ministeris jaunas, metų neturintis atrodo, ir nėra jau toks laukinis kaip kad laukiniškai lauke elgėsi – narvukyje jį galima išglostyti ir nors jo akvamarino spalvos akys žiūri, stebi išsigandusiai, tačiau antrą dieną glostant jau paklaikimo jose nešmėžuoja. Pratinasi ir priima. Ir netgi nesimuša, nesigina, kad glostai, pradeda per baisubaisu pajusti ir gerumą, šilumą per pirštus einančią, kailiuką skrodžiančią ir širdutėn beprisibeldžiančią. Apsipras Ministeris, taps jaukiu katinuku. Norėtųsi, kad po kastracijos jau galėtų Jūsų namuose pratintis, iš laukinuko naminuku virsti tai Jūs pagalvokit, mes dar visą tą savaitę iki bus galima kastruoti Ministerį vis paglostinėsim, pakalbinsim ir Jūsų namams labiau socializuosim. O Jūs galvokit, spręskit kol yra dar galimybė, kol Ministeris laisvas:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email