Molėtiškis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Molėtiškiai!
 
Jūsų gražiame mieste, kasdien vis naujai besidabinančiame, yra ir vargstančių, namų ieškančių, neturinčių ramios vietos ir pastovaus maisto. Pasidalinkit, kaimynus pakalbinkit, gimines ir pažįstamus – tokiame nemažame mieste, kur tiek daug žmonių gyvena, tiek daug Molėtų grupėje problemas keliančių ir džiaugsmais besidalinančių, tikrai atsiras vienas, o gal net keli, kurie sakys – „taip, tikrai galim padėti ir šiam molėtiškiui! Negi sunku surasti namus vienam, geranoriškai nusiteikusiam motiškiui??
 
Taigi, anie, kurie jau išsikėlė iš Molėtų, nes matyt ne tokie geri buvo, paliko savo katiną lauke. Kieme. Tiesiog. Daiktus susipakavo ir išpūtė. Kaimynais matyt labai tikėjo, pasitikėjo, juos mylėjo, panorėjo jiems dovanų palikti, net savo mylimą (?) katinėlį paliko. Tiek apie jį ir žinom – mielas, meilus, naminis, prie žmonių eina, tikisi, viliasi, o gal tiesiog kaip ir katinas – nei tikisi, nei viliasi, tiesiog, eina prie maisto šaltinio – Jūsų, molėtiškiai.
Prie Vilniaus g. 82 namo. Niekas jo kitas sako nemaitina, tik žmonės, kurie atvykę iš Vilniaus atostogų ir greitu metu išvyks. Teks juo pasirūpinti vietiniams, Molėtų gyventojams. Ar pasirūpinsit?
861232962