Morka

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šią akimirką čia pati gražiausia katytė. Ar gali būti kitaip? Kurį gyvūną glaudi, tas pats pačiausias, jam jauti tokią šiltą kaitinančią meilę persmelktą švelnumu ir ji, ta meilė, taip pat užplūsta paleidus šią ir paėmus į rankas kitą, Net paimti į rankas nereikia, užtenka nukreipti akis ar mintis ir BAACH meilės pilna krūtinė, švelnumas pirštų galiukuose, smegenys nedirba, mintys išpūstos tornado, lieka tik… meilė:)
Tai apie Morką, pačią gražiausią katytę;)
Apie keturių mėnesių, atrodo kokiu mėnesiu jaunesnė, nes smulkutė, bet aptaki, minkšta, švelnučiu, tankiu kailiuku apgaubta, morkvine nosyte šviečia, dideliausiomis migdolo formos akutėmis spangso (žiūri), tiesiant ranką dar apšnypščia dėl bendros tvarkos, besigindama tos retai tiesiamos rankos, nėra tų rankų kol nepridėsit savas, jau tikrojo šeimos nario, kai paimsit Morkytę į namus – dažnai rankos tiesis, morkytė jų nesibaimins, nors ir dabar nesigina, tik apšnypščia, bet nuolankiai leidžiasi paimama ir niurkoma, klauso jai skiriamų visų tų banalybių OiTuGražuoleOiTuFainuole ir pan.
Kai paaugs pasirūpinsim sterilizacija, dabar visa kita atlikta, laukiam norėtojo, keista, iki šiol nesulaukta dar.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email