Morka

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu Morka labai čia nesirodė nesistaipė ir gana jau tuo pačiu fasadu pasirodė, galėjo ir to nesigauti, nes pradžioje tai iš viso sakė sėdėsiu giliai namelyje ir nesirodysiu, bet po to užtikau užlindusią jau išlindusią tai vis šis tas, nors ir tas pats:) Akys plačios, ausys stačios, nosiukas morkvinis, kailiukas papuręs, apvalus ir net nežinia ar tik kailis apvalus, ar ir pilvelis:) … Ar atvirkščiai reikėjo sakyti, kailis apvalus nebūna?Ai, man būna, pamatau ir sakau: „jau tokia papurusiai apvali, kad net kailis apvalus“:)Tai va, graži kataitė ta Morka tik kad socializacija pradėta ir dar vyksta ir dar vyks, kaip kad jos brolis, Pūkis, dar laukiniškesnis už ją buvęs, dabar namus Vilniuje radęs, sako, tik kai niekas nemato išlendantis iš po kriauklės vonioje ir viską smalsiai apžiūrinėjantis, namus tyrinėjantis, o pirmas dienas ne į tualetą ėjęs, nei valgyt norėjęs, bet jį iš kampo naujoji šeimininkė stebinti ir atsidžiaugti negalinti savo namų dvasele, vis laukianti kada ji (Pūkis-dvaselė) materializuosis jos akyse kambaryje dienos metu:) Tai taip ir Morka panašiai būtų – pradžioje būtų tik žinojimas, o vėliau ateitų jau materialiu kūnu, bet gerokai vėliau, tarkim už poros mėnesių naujuose namuose. Taigi, Morka kantriems, ne tą pačią akimirką „Noriu! Ir baigta. Dabar!“ Ne, Morka būtų vėliau. Bet jaustumėtės apdovanoti ir pateptieji, užsitarnavę ir atitarnavę jos ir savo labui, palaimingai ateičiai kartu:)
Morkai apie šeši, gal septyni mėnesiai, bet daugiau penkių neduotum, nėra didelė, tik kad apvalaina burbulinė.
Dar įkelsiu trumputį video kur pamatysit, kad jau dabar liečiama, glostoma, atsargiai, žinančiai, ramiai kad neišgąsdinti.
Morka sterilizuota, čipuota, vakcinuota, nukirminta ir nublusinta, paruošta naujiems namams. Ar jūsiškiams?Na, pamatysim kuriems:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633