Narsius ir brolis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Skelbiu!Skelbiu!
Ką čia skelbiu?Na, gal akcija galima pavadinti?Nors ne, jei rimtai tai tiesiog skelbiu „Išvaduokim šiuos grožius suteikdami jiems laisvę!“
Ne, jie nėra kankinami taip tiesiogiai, kaip suprantam kankinimus, bet sąlyginai taip, jie kankinasi, diena iš dienos jau beeik šešeri metai brėždami tuos pačius puslankius kiek leidžia grandinės. O jie juk vėjas ir vėjas!
Du broliukai, beveik neatskirt, tik Narsiaus uodega ilgesnio kailio, o šiaip tai mieli, draugiški, geri ir labai labai stiprūs, veržlūs, o dieve, kaip jie nori pagaliau palakstyt! Ar galit įsivaizduot save tokį pririštą ir diena iš dienos, diena iš dienos vis laukimas ir vis dar ne, ne ta diena..
Tai padaryki, kad pagaliau būtų TA!
Šuniukų šeimininkė vyresnio amžiaus, o šį grožį nulaikys ne visi žymiai jaunesni, taigi, jiems reikia namų, žmonių, tokių pat veržlių, keliaujančių, budinančių rytais antis paežerėse kai viskas tik kyla dienos šviesai, jiems reikia viską kartu ir viską geriau nei jūs – jiems tai bus nauja ir taip šviežia, kad gers tas akimirkas kaip rasą po gausaus lietaus. Jie taip ištroškę, taip nepažinę…
Na, gana, nepalikim jų ten, pasidalinkim savo gerų draugų tarpe, tikrai yra jaunų žmonių, kaip tik galvojančių ir ieškančių būtent jų.
Laukiam.
Tik į kambarį, tik su žmogum, tik bendravimui, gana jau suko, vyniojo ratus ir puslankius, gana laukė, pagaliau tai turi ir įvykti!
Padėsim ką reikės padėti, dabar pagalvokit, pasidalinkit, apsispręskit, važiuokit ir gyvenkit kartu!
Daug šauktukų… kažin kas čia jų pridėjo?;)
Skambinkit 8655 56694