Nesvietno grožio

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Grožio katė nesvietno, nuotraukų pridariau ir prikėliau be proto, negaliu nei vienos išmest, visose ji nuostabiai jauna, o kailis, o, spalvos, o pūkas, o akys, o snukutis plokštintas vos vos, viskas mainosi, mirga, galva sukasi, nesuprasi iš kur tie katinai tokie gražūs gaunasi?..Nu, kad ne šio svieto gyventojai tai čia jau žinom, bet kad tokie!:)
Be galo miela, meili, santūri. Namus randa jos du mažyliai, tada ją ji bus sterilizuojama, tačiau į nuolatinius namus gali važiuoti kačiukams namus radus, o sterilizacijai truputį vėliau jau iš namų atvežama. Kad per tą laiką ramiai sau gyventų. Na, ir vieta klinikoje mums brangiai atsieina ir pinigais, ir užima kiti mažiukai negali ten keliauti. O visos vietos, ne tik globoje mums be galo reikalingos saugiam laikymui iki randa namus, kaip pas globėjus namuose, taip ir klinikoje, esam dėkingi už jų laikymą visiems, o čia dar ir skolingi, ne tik dėkingi:)
Todėl užsukę visuomet neužmirškit nors kokį centą į mūsų aukų dėžutę įmeskit, padėsit mažyliams, padėsit mums laikytis dėl jų.
Taigi, dėl mamytės – galit jau rezervuoti, ilgai neliks be kažkieno dėmesio, nukniauks šią prašmatnybę iš panosės:)
vet klinika Donelaičio 10, Utena, galit pasiskambinti 868678900, dirba kasdien nuo 9 iki 20val, o šeštadienį nuo 8 iki 16val.