Nika

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Grantas (tamsesnis) ir Nika. Grantui 7 metai, Nikai 4 metai. Nesitikėkit, jei tokių čia atsirastų, kad O! galima bizniuką prasukt, padaryt šuniukų😉Ne, kažkas jau bandė, nesigauna niekas. Laimei. Be to, dovanojami bus tik kastruoti. Šiaip, normaliems žmonėms neturėtų kilti tokios mintys, tai tik tokių ir ieškom.
Šunys tobuli draugai ir vienas su kitu sutariantysm bet vis dėl to, nėra vienmečiai broliai, tai ieškomi namai ir atskirai.
Draugiški su kitais šunimis, katę jei bėga vejasi, o tai atsisukus ir dėjus per nosį atsitraukia, neprasideda, su vaikais draugiški, džiaugiasi kaimynų mergaitei einant bėga vizgindamiesi. Sodybos kieme neaptvertame palaksto, paprašiu eina atgal į voljerą. Bet jei šuo bėga mato kur toliau, lekia psisveikint ir į prašymą „stok!Kur bėgi?Leidimą gavai??..” neatsišaukia ir leidimo pasiimti nesugrįžta, tik pasisveikinę😉Bet ieškot nereikia, pareina. Tiesa, paskui dviratį irgi bėga, sveikintis😊Na, ir jų vienintelis nežymus trūkumas lyginant su visais pliusais, kas antkaklius jiems globėjai uždėjo prieš keletą mėnesių tik ir jie nepratę vaikščioti su pavadėliu, reikėtų šiuo klausimu padirbėti:)
Na, ir ką, šunys nuostabūs, reikia tokių pačių sąlygų – aptvertos namų teritorijos, gerų žmonių, kurie supranta ir gerbia visus šeimos narius, įskaitant Grantą ir Niką😉
Šuniukai Pasvalio rajone.
Dėl jų skambinti 865556694
Dėl kastracijos, sterilizacijos iškart tarsimės ir derinsimės.