Nulėpausis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Esu jau rašiusi apie šį meilybę, žmogaus draugijos baisiai trokštantį katinuką, perskaičiau – viskas tinka, nelabai yra ką bepridėti – tiesiog puikus katinėlis:
Kai pavargsta tai tikras aniuoliukas – negirdimai prieina ir nejaučiamai vienu pūkeliu priglunda prie rankos, prie šono arba jei sėdi prie kompiuterio, tai prie kojos. Pajunti, kad jis ten tik po keleto minučių kai prisispaudžia stipriau arba kai pasidaro įtartina kur tas parmazonas prasmego kad nesigirdi?? Kai pabunda ir pasistiprina tikras graužikas dūkikas – jo pilna visur ir kaip taisyklė prie žmogaus. Tai geriau kai žmonių daugiau – jam geriau, nes pasirinkimas ką pulti yra, o žmonėms irgi geriau, nes vieną sugraužtų negrįžtamai, o kai keli tai visiems pasiskirsto po kažkiek. Gal yra skaitančų, kurie mažo katinėlio neturėję ir jie galvoja kas čia per graužmas?? Kas turėjo/turi supras – mažyliai šypso ir švelnučiai kai miega ar kai tik prieš miegelį, o kitą laiką jiems reikia dūkti, lipti, graužti, žaisti, siausti. Taigi, ne vyresniems žmonėms, o pakantiems ir daugiau pagalintiems visomis prasmėmis, augintis nuo mažo kačiuko.
Prirašiau „baisybių“, bet suprasit – viskas su meile ir šypsena. Mažius Nulėpausis užsiaugino pilvą, sutvirtėjo, yra sveikas, judrus, miklus kačiukas, taigi, viskas su juo gerai, tokie ir turi būti mažyliai.
Tvarkingas, įpratęs prie kitų gyvūnų namuose – katė, šuo, triušis, taigi, drąsus, savim pasitikintis ir, žinoma, švelnus mažylis.
Kai paaugs padėsim kastruoti. 861232962
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633