Olegas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nepaprastas katinas Olegas. Kiekvienas, kas jį pamato, aikčioja. Ant kiekvieno, kuris bent minutę stabtelia kambary, Olegas randa kelią užlipti – ant kelių, ant rankų ir jei tik nestumi nuo savęs apsikabina. Žmogiškai, letenėlėmis apkabindamas kaklą, o snukutį sukišdamas į plaukus.
Katinas, kuris iš tikrųjų draugauja, žiūri į akis, pauosto veidą. Žiūrint į jo žalias akis matai jį iš vidaus. Nekatinišką. Perdėm žmogišką katiną.
Didžiulis – ilgų kojų, ilgo, stambaus kūno. Labai smalsus, gyvai reaguojantis į aplinką, jokio apsnūdimo ir nuobodulio. Jaučiasi kad jis gyvena. Kai apsipranta, puikiausiai jaučiasi tarp dešimčių kitų katinų. Kai buvo pas globėją namuose, gyveno ir su maž šuniuku, o kačiukus į namus atneštus puolė tarsi priešus. O čia nieko, aplink katės ir nieko. Prisitaikantis.
Tik su visu savo nepaprastumu, ypatingumu, žavumu ir nuostabumu nesulaukia savo žmogaus. Vienuose namuose pagyvenęs keletą mėnesių pradėjo sisioti ne vietoje. Taip jam yra buvę gyvenant pas globėjus. Tai ženklas, kad prasidėjo šlapimo takų uždegimas. Gauna vaistus ir praeina ta bėda. Gyvena pas mus pusė metų dabar be pertraukos ir nebuvo jokio uždegimo. Gydytojai sako, kad tai labiau stresinis uždegimas. Na, pas mus vadinasi nėra jam streso:) Bet jam reikia namų. Nes reikia bendravimo. Bet kur tas jo protingas būsimas šeimininkas, tiksliau, jo draugas pasidėjo?Kodėl vis dar nepamato Olego?
Nesuprantama.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633