Omas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu žinokit labai netikėtai labai fainas šuo!:)
Omas. Nu tikrai protingas ir retai pasitaikantis egzempliorius, kad toks jaunas, gal poros metų amžiaus, didelis nei laikiukas nei vilkiukas mišrūnas ir toks geras šuo. Ta prasme ne tik draugiškas, bet išsivedant pasivaikščiot neplėšiantis iš vietos lyg turėtų tą pačią akimirką pakilt į kosmosą raketa, gražiai einantis, atsisukantis, pribėgantis pasidžiaugt, pabendraut, strykteliantis – pašokantis į orą iš džiaugsmo, bet nešokantis ant žmogaus, o labai gražiai besielgiantis ir vos pašauktas iškart grįžta prie vedžiotojo ir jei tik vesdamas jį pritupi kad nufotografuot iš šono, iškart grįžtantis, pribėgantis, smagiai baksteliantis nosyte į šoną, žiūrintis į akis ir kviečiantis. Jokio grubumo, jėgos rodymo, plėšimosi, bėgimo, tempimo, nu tiesiog pavyzdingas šunius. Labai.
Nežiūrėkit, kad prie grandinės ir nevarvinkit seilę jei galvojat, va, reik mums šuns prie grandinės, ant troso ar be troso, į voljerą – lai los, sargaus. Ne. Omas bus draugas, sodyboje, gyvens laisvai išeidamas į lauką, priims svečius, draugaus su vaikais, su suaugusiaisiais, su svečiais, vakare kartu su Jumis į namus pareis, jei šilta miegos kad ir netoli durų, pats pasirinks kur, bet bus šuo draugas ir darysis tik protingesnis, o ne tampysis prie grandinės savo likusį ilgą gyvenimą.
Taigi, Omas, ieškomi geri namai.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email