Panda

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pandukas. Žinau, dieviško grožio. Naktį su telefonu fotografuotas čia tai spalvą biškiuką pakeitė, na, ne iš juodos į ryžą, žinoma:), bet dryžių ryžų labiau matosi realiai nei šiose fotonuotraukose. Bet nuo to jis tikrai neatrodo mažiau puošnus. Taip, būtent – jam tinka apibūdinimas Panda Puošnusis. Na, ir nelaimingas ta prasme, kad prieš šimtą metų būtų namus radęs, nes ir jaunas, gal 3-4 metų, labai kompaktiškai sudėtas – trumputis, smulkutis, apsipūkavęs savo kailiu tokiu spinduliu, kad rodos kamuoliukas spindintis, snukutis, akiukai dieviškai gražūs, charakteris… na, gali paglostyt, nors po to gausi biškiuką, bet lengvai jo apvaliu, mažu leteniuku, bet nėra laukinukas, tik labiau dėl to, kad nepratęs labai prie glostymų, o šiaip tai stebuklėlis iš kaimo atkeliavęs nelikus jo namuose jo žmogaus, o gyvenęs su senoliu kambaryje tai kiek jau jį ten kalbino, glostė, tiek ir patyręs. Būtų jei tiesiai iš kaimo kam nors į rankas, į namus keliavęs tai būtų niekas ir neįtaręs, kad jam koks testas…kas kas?kas toks?tekstas?…ar kaip?.. O mes kastravom Panduką, padarėm privalomą Felv testą, ir ką gi, nors šiuo metu jis atrodo puikiai, kailis išduoda jo gerą, sotų gyvenimą ta prasme ir gerą fizinę būseną, bet katinukas gali gyveni karaliauti pas kažką namuose tik vienas, nes jam teigiamas Felv testas, t.y. kačių leukemija, kuri gali gyventi su katinuku ir jis su ja, jaustis puikiai, gali pasijusti blogai, liga aktyvuojasi, nu žodžiu, aš kaip sakau, mes visi taip gyvenam, visi kas gyvi, jaučiamės puikiai kol jaučiamės ir gyvenam kiek gyvenam kol gyvenam. Tai iš tikrųjų, visi prieš tai lygūs ir nežinoma kaip iš vieną dieną sveiko, kitą tampam nebe. Taigi, kol kas jis šustras puikiausiai atrodantis berniukas, galintis gyventi tik ten kur nėra kitų katinukų arba ir tas kitas katinukas su tokiu pačiu teigiamu dalyku.
Ir gauna tik vienokį spec maistą Urinary – atsivežus pastebėjom, kad po savim šlapinasi, tai gavo vaistus ir skirtas spec maistas, pas mus jau nuo rudens ir viskas gerai, svarbu, kad žmogus matytų savo augintinį ir su juo pasikalbėtų kas rytą, kaip jaučiasi, kokia šiandien nuotaika, koks dienos planas, na, kaip pats su savimi ir viskas gerai.
Ruošiamės dienai:)
Tai va, Panda, nežemiškai gražus ir ar jis ras žmogų, nebaikštų, kad abu kartu tą dieną naują kokia ji bebūtų priimtų tai bus matyti.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email