Papaja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Manau, sutiksit – ne esmė, kad esam gražūs. Išoriškai. Esmė, kokie esam viduje. Kad ir ką mums kištų spalvingos reklaminės, instagraminės ir kitokios padarytos mūsų išorinio grožio nuotraukos, galiausiai, kada nors, vieni anksčiau, kiti vėliau suprantam – nesam paveiksliukai. Kokie esam iš foto nepamatyt.
Papaja. Nepaprastai graži katė. Žmonėms ji viena gražiausių kai viskas viename – ir kailis puošnus, ir spalva retesnė, mūsų laikoma kilmingumą atsipindinčia, ir snukutis vos pabukintas, žodžiu, galėtume sakyti „prie veislinių“. Bet esmė ne ta, ji nepaprastai miela katytė. Gera koks gali būti geras, meili, miela, švelni, rami, santūri, tiesiog dėk ant žaizdos ir ta pasimetusi nuo to gėrio susitrauks ir užsitrauks.
Mažutė, trumputė, pūsta visa puošnybė.
Jai reikia tik žmogaus, namų, kuriuose būtų ji viena. Dabar sėdi lentynėlėj, maistas po nosim padėtas ir laukia kada prieisi kad pabūti. Na, bent paglostysi.
Papajai gali būti iki dešimt metų gal, dantukų pusės neturi, bet nežinantiems pasakysiu, kad katėms net sausam maistui valgyti dantukai nėra reikalingi, o gyvena jos ir iki dvidešimt metų.
Nesuprasiu kitokio gyvūno rinkimosi būdo kaip žiūrint į akis ir matant širdį. Visi kiti kriterijai, atleiskit, kaip ir fotošopas, t.y. didelis niekas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633