Paukščiukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Paukščiukas, jauniklis, katės vaikas:)
Iš vienos pusės jam nepasisekė, nes akytė kairioji apvilkta, nors gydoma ir gali būti visai nueis tas apvilkimas ir visai nieko nesimatys, o gal liks akytė melsva ir rodanti šešėlį, iš kitos pusės, jam labai pasisekė, nes dar laiku, akytė tokia, o neiškritusi ir žymiai pagražėjusi per tas pora savaičių kai jau globojamas ir gydomas. Jis ir jo sesės broliai, maži žvirbliukai surinkti laukinukės katytės atsivesti ant tvarto tarp rakandų, ištraukti pjaustant tvartą dalimis )) ) socializavosi, o ne tap laukiniais, ieškančiais maisto, besidauginančiais, sergančiais. Jie ras namus, mylinčias rankas.
Simpatiški iki negalėjimo, iki nagų niežtėjimo ir akių perštėjimo:) Na, ir kas kad akytė, juk taip, ar ne?:) Koks skirtumas, žiūrėkit į nosiuką, pajauskit ką kalba Jūsų širdis, o ne standartai, kuriuos susigalvojo patys žmonės. Nėra jokių standartų, apart ISO ko gero;) Yra meilė, yra jie, esam mes.
Jis su sesėmis ir broliais vet klinikoje, laikinoje globoje, ten kur yra vietos pralaikomas, nes mes globoj tiesiog netelpam.
Vet klinika dirba kasdien nuo 9 iki 20val šeštadieniais nuo 8 iki 16val, tel pasiteiravimui 868678900, jei bus užimta skambinkit man, sureguliuosiu;) 861232962
Dabar bus nukirminti nublusinti, čipuoti, vėliau padėsim jei reikės pasirūpinti jų sterilizacijomis

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email