Paulis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kaip gyvenime sekasi, a?Sutinki tokius gyvūnus kad negali atsistebėti – mielumas, švelnumas, gerumas, grožis, šiluma. Kaip mums sekasi.. Dabar norim, kad ir jam, Pauliui, pasisektų. Jam dešimt metų tikriausiai ir tik dabar jo kailis matyt nuo jaunumės jau nežvilgėjęs tiesiog pasklido šilku apie rankas – tankus, minkštas, ilgas, purus kailis. Paulis paglostytas griūna ant šono ir taip mielai ištiesia savo didžiules, minkštas niufaundlendiškai stambias lapcytes – glotsyk pilviuką, kasys, maigyk šonus, jam taip gera, šypsosi, lekuoja, džiaugiasi, rankas palaižo. Meilybė Paulis. Jei charakterį reikėtų su kuo nors palyginti, sakytume – labradorinis gerumas, kaip ir šypsena, kaip ir elgesys, nu geras geras dičkis. Apkabinti ir glausti, vestis ir dėkoti dėkoti kas dieną, kad jį sutikai. Ne mes jam reikalingi, jis mums, žmonėms, kad parodyti, kad kažką gyvenime suprastume, pajustume kitą, susivoktume, kad ne mes esam svarbiausia, na ne todėl mes čia, kad mums, mes todėl čia, kad jiems.
:)Negaliu be rylinių nukrypimų, negaliu kaip norisi, kad atsisuktume nuo materijos, kuri niekas į nemateriją, kuri iš tikrųjų tik ir svarbi.
Paulis. Ieškom jam mylinčių rankų ir širdies.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija