Pelenė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kas pasikeitė nuo tada kai Pelenė gulėjo hamake pasiruošusi, jei tik mažiausias KREPŠT nert iš jo kur nors slėptis?Paskutinėse foto ji prieš tris mėnesius, dabar, pirmose foto, ji apie, atrodo, 8mėn., bent jau atrodo tai nevyresnė nei kokių šešių – gana smulkaus sudėjimo, matyt mėlynųjų-ilgųjų kraujas.
Pelenei pasikeitė tuo, kad apsigyvenusi laisvai kartu su kitomis katėmis kambaryje ji pradeda pratintis ir prie žmogaus nors jo kaip ir nėra daugiau, nes kiek gi čia jų užeina – jei kas renkasi katinuką tai užėjęs Pelenės nepamatys, ji sumaniai slėpsis, kai nėra svetimų, Pelenė smalsauja ir dalyvauja. Ypač plunksnelės žaidimuose – visi jie taip mėgsta tą ant pagaliuko užmautų plunksnelių mirgėjimą, iškart įsitraukia į „pagauk“ veiksmą ir kartais net užmiršta, kad reikia bijoti, net visai arti ir Pelenė prisileidžia. Bet greitai apsižiūri, kad žmogus už metro ir neria šonan. Pamato, kad niekas nesiveja, tai matyt neįdomu bėgt – grįžta atgal. Ir kaskart vis arčiau. Ech, kad taip dvidešimt keturios valandos per parą būtų veiklai, o likęs laikas miegui tai, žiūrėk, kiek spėtum! Pelenė greitai taptų „mano grobiu“:) Tokius laukinius paversti savais – vienas apsimokiausių užsiėmimų – sėkmės atveju gauni tiek, kad pasikrauni net ir nesėkmėms.
Na, ką šis nerealus grožis kada nors apsipras, kada nors, tikiu, ras žmogų su kantrybe arba su patirtimi kada žinai, jog rezultatas – lengvas nugarytės perbraukimas ranka, kas reikštų jau pergalę – ateis po keletos mėnesių. O iki tol tiesiog gyveni ir tiek, nesijaudindamas, kad šiandien ta diena dar neatėjo ir taip bent pusę metų. Sutikit, tokių ne taip jau ir daug – laukiančių, visi mes kokie tai skubriukai – skubiai, čia ir dabar. O kur gyvenimas?Jis juk teka, srovena. Nebent mes lekiam ir tada ką… tada, rodos, viskas turi lėkti.
Įsitauškiau. Atsiprašau. Pelenė sterilizuota ir visa kita, liko tik socializuoti, kol kas ji laukinukė visiškai.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633