Pilkakaklė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu o čia atskiras postas mamai, nes, nu , priklauso, kaip gi kitaip – ji, žinoma, ir ne tik dėl grožio jo nusipelno, bet kaip rašau toliau tekste, dėl savo mielumo ir meilumo ir santūrumo, nes dažnai kreipiasi žmonės, kurie nori meilios katės, kuri jau neliptų langais kasdien žaidimų kambariu nepavertusi visų namų, tai va, prašom, čia ji, ta nepaprastai graži ir paruošta būti namų kate be alpinistiškų pasilaipiojimų Jūsų karnizais (nekalbu jau apie užuolaidas, dažnam jų gaila kai katės lipa:) )
Taigi, apie abi kartu ir kiekvieną atskirai:
„Čia tai iš viso… mėlyna britiškais raštais – plačiais, su užmoju, apsukimais, žodžiu… ką aš žinau iš kur tie tokie grožiai randasi, kas taip juos nuspalvina?Mama ir katytė – kaip viena kito, abi iš to pačio – viena kai buvo maža buvo tokia, kitai kai bus didelė bus tokia:) Na, mažylė katytė gal dar įspūdingesnė su tuo savo britišku, be ne akcentu, o raštuotumu. Bet mama superinė rami santūri (nežinau ar čia britiška kas nors?Na, santūrumas?:) ), meili, miela, bendraujanti melsvai raštuota.
Žodžiu, abi, super duper ir abi ieškosi namų, manau, dėl mažylės pirma banga norėtojų ir ją greitai nugriebs, tada turėtų kilta antra banga, nes katytės sterilizacija (beje, abiejų) bus pasirūpinta, tai jau imti ir džiaugtis tokiu ir grožiu, ir gerumu, tai tikrai bus norinčių ne vienas.
Beje, abi gražuolės Švenčionių r., Antasavės k., bet skambinkite globėjai, tarkitės, gal ir paveš, nors dėl jos ( ir jos, t.y. dėl bet kurios) galima ir pasivažinėti., 864895308.”