Pilkoji gražioji

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pilkoji gražioji, bet neįsivaizduoju ar bus kada meilioji. Kaip jai, tai užtektų, kad būtų ne laukinukė, apie meiliąją galim ir nesvajoti. Nors, kita vertus, su tomis katėmis, kaip su tomis bitėmis, niekada negali žinoti. Ims, vat, ir pataps meilia. Neartimoje ateityje, bet, tačiau, šiaip ar taip, ateityje. Bet ką aš čia apie tai kas bus, jei iš viso nežinai ar kas bus. Yra. Tai apie tą YRA – baikšti, laukinukė ir taip jau daugiau metai laiko. Sėdėjo kambaryje aukščiausiame taške ir nuo laiptų viršaus, nulipusią ant žemės teko matyti vos keletą kartų. Persinešėm žemyn kur labai aukštai nėra kur pasilypėti. Sėdi ant narvų ausimis į skirtingas pasaulio šalis atsuktomis, dar akytes gražias, didžiules kukulakes pavarto. Raumenys nejuda, vėjo nėra – kailio nesklaido tai ir nelabai aišku – statulėlė – meno kūrinys ar gyva katė su tekančiu gyslomis veniniu.
Norėtųsi ir jai namų kur galėtų metus laiko statulėle būti, o tada jau žmonės papasakotų apie įvykusį stebuklą. Ar sutiksim tokius žmones?Palūkėsim ir pamatysim. Vis tiek neturim pasirinkimo – tik akis pavartom.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633