Pipa

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pipa turi šansų. Kaip ir visos katytės. Nes nežinai kas dabar į ją pažiūrės ir ką pamatys. Gal būt savo buvusios katytės atvaizdą?O gal svajonę?
Pipa smulkutė ir apvali, trumpa, panašiai metinė tamsiai rudai juodos su pramaišiui balsvais plaukeliais išmargintu kailiuku. Tas pramaišiui marginimas reiškia, kad ji kaip šarmoto kailiuko, tik galvytė lygiai juoda. Nuotraukose ši baikštuolė matosi po to kai buvo glostyta apie dešimt minučių, kalbinta, truputį nurimusi ri netgi buvo galima atitraukti rankas vis dar kalbinant ir būtų netgi niekur nebėgusi slėptis, bet prieš ją atstatytas didelis fotoaparatas vis dar spragteliantis jai tikrai nekėlė nusiraminimo. Kol jo nebuvo jai priešais akis ji netgi įsimurkė kasoma. Vadinasi ramiai, be gąsdinančių dalykų Pipą labai gretai galima prisipratinti iki murklios rankinukės.
Todėl ji jau pilnai paruošta į naujus namus (sterilizuota ir visa kita) tolesniai ir greitai socializacijai. Kai atsiskleis, kai Jus priims, bus pats mieliausias kačiukas. Viskas priklauso nuo Jūsų norų suteikti jai namus ir Jūsų kantrybės.
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel.: 867214189
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email