Ponulis broliukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Dvi juodos kaip tamsi naktelė be žvaigždelių, o pats didžiausias debesėlis ant mėnulio jauno užplaukęs ir nors į akį durk, bet jokio baltumo nematysi. Tai čia va, apie šias dvi pusmetines krasnavicas kalba eina:) Broliukas tai baltom punčiakom ir dar su taškiukais juodais, labai jau poniškai atrodo, baltą kaklaskarę pasirišęs, vienoje foto net liežuviuką rausvą iškišęs, seilę gurkia, jaudinasi, šiaip ar taip aplink nepažįstamas pfatuografas skraido ir laužia kadrą po kadro kad juodumos būt nenuobodžios, kad mūsų akims paganyt būtų lankos ir noras ne tik pasigrožėti, bet ir užsimanyti – sėdim sau patogiai pfuoteliuose įkritę, verčiam, skrolinam puslapį po puslapio, postą po skelbimo ir visais kitais kanalais po visą Lietuvą žvalgomės – norim juodo… hmmm… nu gal ne juodo?gal su dviem baltais plaukeliais pakaklėje?…hmmm… nea… gal aš norėčiau, su trimis… plaukeliais…baltais… pakaklėje, bet taip labiau dešinėje nei per vidurį… nu kaip pavyzdžiui… hmmm..
Ir mums kas, mes juk renkamės, tai mums reikia ir pasiūlyt gražių, pritraukiančių momentų, kad užkliūtų akys, smigtų į širdį ir kaip nebuvęs išsisklaidytų buvęs atsainumas renkantis kai pasiūla viršija bele kokią paklausą, o staiga giliai, nuoširdžiai pajustum – TAS! Ir jau su šiluma tartum „bus mano, nesvarbu kur tas plaukelis ir ar yra tas plaukelis, ne tame esmė, esmė ne tame…“
Tai va, rinktis šiuokart iš trijų – dvi juodos naktelės-seselės ir baltu padabintas broliukas. Artimiausiomis dienomis bus jau ir sterilizuoti. Visa kita jau padaryta. Jums tik rinktis.
Globojami namuose, dėl jų skambinti tel.: 861437002

Čia broliuko Ponulio skelbimas, seselių yr kitas:)

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…