Princas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Didžiulis Princas – aukštas, ilgomis kojomis, ilgo, didelio, stipraus, raumeningo kūno, su stipriu charakteriu iškart pasakyti jei kas nepatinka. Ir viską gauti ko nori – glaustosi, murkia, lipa ant rankų, lenda po ranka kad būtų paglostytas, nuveja kitus katinus – visas dėmesys jam, tiesą sakant jam net nereikia vyti, nes jis karalius… hmm Princas:) Ir jis vadovauja, aukščiau nieko nėra. Gyvenęs bute, bet į lauką išeidavęs pro balkoną kai panorėdavęs. Įpratęs miesto džiunglėse, puikiai jaučia ir kaimą – miškas, pieva jam nėra svetima ir nėra klaidu, sakau, kad man tokia navigacija kaip pas Princą:)
Apie 5 metų galingas katinas. Juoda spalva nėra juoda spalva – pilkšvu poplaukiu ir daug balto, žavūs ūsiukai dar labiau išryškina, išskiria iš kitų.
Kastruotas ir visa kita.
Reikia namų – sodybos, vienkiemio, kad būtų laisvė badziotis. Bute jausis blogai ir prašysis į lauką, mieste name irgi tas pats – namie neišlaikysi, kankinsis neleidžiamas, o išleistas kels kaimynų nepasitenkinimą, nes tikrai eis patikrint kas aplink gyvena. Taigi…
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633