Pūkė Megana

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Pūkė Megana. Labai labai pūkuotai minkšta ir švelni, toks kailis, kad įnėrus nesinori atgal. Tik pati Megana nėra ta, kurią gali paėmus niurkyti, o ji iš malonumo murktų, jos sesė ta tai jau murkimo varikliukas ir meili, o pūkė labiau pūkiška, savarankiška, su savais norais, kurie pasireiškia „Noriu valgyti“, „Noriu žaisti“ ir „Noriu miegoti“. Ir jai to pakanka. Glostyt gali, bet Meganai tai nėra siektinas veiksmas, galima jos ir neglostyti, svarbiau valgyt skaniai:)

Megana turi šiokią tokią negalią – užpakalines kojytes kai eina truputį pamėto į šalis, pakrivuliuoja, bet šiaip tai jai neiko dėl to neskauda, ji laksto, dūksta, lipa, kabinasi, užlipa kur jai reikia,šokinėja oru nuo baldo ant baldo, vejasi sesę, čiumpa už kojos, graužia, eina imčių ir niekas jai nebaisu. Kasdien gauna papildus, o daugiau kaip ir nėra jai kuo padėti ar ką palengvinti. Turiu omeny sumažinti tą krivuliavimą. Nors jai tas nė motais. Kaip ir tarkim mano pačios katė Petra – ji irgi turi tą patį krivuliojimą, bet ji irgi dėl t nei kiek nesikankina, irgi laksto, dūksta, žodžiu, normali katė.
Tai va, savarankiška nepaprastai graži pūkė Megana vis dėl to turi vilties nors kiek, nors kažkiek, kad ras nuolatinius namus.

Dabar jai apie 4mėn. kai paaugs pasirūpinsim jos sterilizacija.
861232962 (po 17val)

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…