Pūkinė Angora

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Smulkučių kauliukų, mažutė, panašiai keturių mėnesių nepaprastai tankaus, puikaus kailiuko katytė. Bus karalaitė ir karaliene ir cariene ir kuo tik nori – kai esi toks krentantis į akis baltumas negali būti kitoks, įprastas, ta balta spalva, tas ryškumas ir skaidrumas visa susideda į viena ir tiesiog negali galvoti kad paprasta gražuolė. Nepaprasta gražuolė:)
Kaip matot ir ant rankų paimta, ir fotografuota jau po to kai atglostyta i ausytės pakilo, nebuvo nuleistos kaip vienoje foto kai tik iškarto jų guolio uždangalą nukėliau – tada ausyčių neatrodė, kad turi;)Bet po to išskleidė, parodė, net karpė garsus gaudydama kaip jaunas eržiliukas, vos oro pro šnerves nepūtė, nes tikrai nebuvo patenkinta kai aš ją ėmiau, glosčiau ir visaip varčiau kalbindama, pratindama, kad taip nesibaimintų prisilietimų, liautųsi krūpčioti kaskart glostymui priliečiant. Bet jau radusi progą tai čiuožia nuo rankų kaip slidininkas šuoliu nuo tramplino – nesugaut:))Ir dar apšnypščia atsisukus, tipo gąsdina. Na, mes nebijom, matom, juk širdutę, ji minkštutė ir tuoj susileis, baimė užleis vietą ramybei. Na, ir aišku, kad nebus paprastai tiesiog meili, bus gal ir karalieniškai išdidi, mandra žodžiu:) Vos ne angora, tai žinot;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email