Pūkis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kokios išvaizdos tai matosi iš foto, pasakysiu kad tik nesimato, jog jis negana kad juodai rainuotas, bet per nugarą eina platus juodas dryžis pereinantis į juodą uodegą, tokio paties pūkiško pločio. Na, ir nors jis ilgesnio kailio, pūkis, bet kailio struktūra tokia, kad nesivelia, nėra pūkuotas kaip koks persas. Ir dydis jo iš didžiųjų katinų, trumpaplaukiai broliai smulkesni, o šitas ilgų kojų, ilgo liemens, ilgos uodegos, išaugs į dideliausią kataną. Dabar jam tik apie keturi mėnesiai, o jau koks dičkis.
O dabar charakteris – aišku, flegminis pūkis, ramus, stebintis, nerodantis balso, žaidžiantis labai santūriai, ramiai, lėtai ir jam reikia laiko kad įsižaistų, ne taip kaip kai kuriems kačiukams kad užtenka pamatyti plunksnelę ir jau ji praryta. Pūkis stebi, kelia leteną PUC per plunksnelę ir vėl stebi.
Baikštokas, ant rankų visi nebūna, paėmus spardosi ir kadangi turi nagus tai kartą ėmęs daugiau nebandysi. Ranką tiesiant dar vis vos pasigūžia, buvęs visai neglostomas tai dar reikia laiko priprasti. Be to, pats sau katinas, gal eis kada ant kelių, bet gal toks i bus – pas jį visi eis, prašys leidimo paglostyti.
Bet jau iš išvaizdos tai tokio grožio, tokio, UCH!
Globojamas namuose, dėl jo skambinti tel.: 861232962
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633